Tüp Bebek Ünitesi

 

     Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’na bağlı olan Tüp Bebek Merkezimiz dünya standartlarına uygun olarak yenilenip hizmete açılmıştır. Merkezimiz hastalarımızı psikolojik olarak rahat ettirecek biçimde ve hasta konforu ön planda tutularak tasarlanmıştır.
     Profesyonel kadromuz, Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanları, Üroloji uzmanları, Embriyoloji uzmanları, Anestezi uzmanları , Tüp bebek hemşireleri, Androloji teknisyenleri ve diğer yardımcı personellerden oluşmaktadır. Uzman kadromuz ile Tüp bebek merkezimizde IUI(aşılama), IVF(tüp bebek), ICSI(mikroenjeksiyon) uygulamaları ile gebelik oluşturma; sperm, oosit ve embriyo dondurma işlemleri yapılmakta; TESA, TESE, MikroTESE yöntemleri ile erkek infertilitesi konusunda sorun yaşayan en zor hastalarda bile sperm elde etmek mümkün olmaktadır. Ayrıca gereken durumlarda Tıbbi Genetik Anabilim Dalı ve Endokrinoloji Bilim Dalı ile koordine çalışılabilmektedir.

     Hastalarımızın çocuk sahibi olma hayalini gerçekleştirmek temel amacımızdır. Bu amaçla hasta memnuniyetini göz önünde bulundurarak ‘hasta dostu hastane’ ve ‘kişiye özel tedavi’ yaklaşımlarıyla hizmet sunmaktayız.
 
 
 
Ekibimiz
 
 
 
Prof. Dr. İsmail CİNEL (Hastane Yöneticisi/Mesul Müdür)
 
Prof. Dr. A. Tevfik YOLDEMİR (ÜYTE Ünite Sorumlusu)
 
Prof. Dr. Begüm YILDIZHAN
 
Yrd. Doç. Dr. Gökçe ANIK İLHAN
 
Uzm. Dr. Ayşen SÜRMEN (ÜYTE Laboratuvar Sorumlusu)
 
Uzm. Dr. Güneş ÖZDOĞAN 
 
Prof. Dr. Haydar Kamil ÇAM (Üroloji Uzmanı)
 
Yrd. Doç. Dr. Pelin ÇORMAN DİNÇER (Anestezi Uzmanı)
 
Seher BAŞARANOĞLU (Androloji Laboratuvar Teknikeri)
 
Mehtap YILMAZLAR (Androloji Laboratuvar Teknikeri)
 
Fatma BAFRA (ÜYTE Hemşiresi)
 
 
 
 
 
 
 
DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık